Strona główna
Aktualności
Piesza wycieczka klasy III
Nowa galeria Piesza wycieczka klasy III została dodana do albumu fotograficznego
W środę , 3 czerwca uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią wyruszyli na pieszą wycieczkę do Turku . Pogoda dopisała, humory również! 😊 Na miejscu dzieci spędziły aktywnie czas na placu zabaw w Parku im. Żerminy Składkowskiej, gdzie nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy. ☀️ Odwiedzili Muzeum J. Mehoffera, kościół NSPJ, odrestaurowany rynek z pomnikiem Tura i fontanną. Wisienką na torcie była wizyta w McDonald –🙂 Po pełnym dniu wrażeń trzecioklasiści wrócili do szkoły zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.🙂💛
Dzień dziecka
Nowa galeria Dzień dziecka została dodana do albumu fotograficznego
🎈🎉 Dzień Dziecka pełen radości! 🎉🎈 1 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy wyjątkowy Dzień Dziecka. O moc atrakcji zadbała Rada Rodziców z przewodniczącą Panią Alicją Stawicką-Jagusz na czele, za co serdecznie dziękujemy! ❤️ Już od rana szkolny dziedziniec tętnił życiem. Na dzieci czekały trampoliny, dmuchańce oraz byczek, które dostarczyły mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Każdy mógł zagrać w piłkę nożną i koszykówkę🏀⚽️Nie zabrakło także kolorowych warkoczyków, tatuaży oraz fotobudki, w której można było uwiecznić ten wyjątkowy dzień. 📸✨ Ogromną niespodzianką była wizyta białego misia, który wywołał wiele uśmiechów i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. 🐻🤍 Na uczestników czekały również smaczne przekąski – zarówno zdrowe, jak i te nieco bardziej kaloryczne. Dzieci z apetytem zajadały popcorn, watę cukrową i lody. 🍿🍭🍦 To
Dzień Dziecka w Turku
Nowa galeria Dzień Dziecka w Turku została dodana do albumu fotograficznego
🎤🌞 Nasze uczennice na scenie podczas Dnia Dziecka w Turku 🌞🎤 31 maja w Parku Miejskim im. Ż. Składkowskiej w Turku odbył się pełen atrakcji Miejsko- Gminny Dzień Dziecka. Wśród występów artystycznych swoje talenty zaprezentowały również uczennice naszej szkoły. ❤️ Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klas II i III, które wspólnie wykonały znaną i lubianą piosenkę Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”. Do występu przygotowały je wychowawczynie: Panie Katarzyna Kossowska oraz Iwona Toda-Ogrodowczyk. 👏🎶 Publiczność miała również okazję wysłuchać występów solowych. Hanna Bukowiecka z klasy I zaśpiewała utwór „Koci wesoły świat”, natomiast Wiktoria Koralewska z klasy IV zaprezentowała piosenkę „Jestem jaka jestem”. Dziewczynki do występów przygotowali dla rodzice. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczen
Bał ósmoklasisty
Nowa galeria Bał ósmoklasisty została dodana do albumu fotograficznego
29 maja punktualnie o godzinie 17:30 rozpoczął się niezwykły Bal Ósmoklasistów – pierwszy, który zgromadził uczniów szkół w Cisewie, Chlebowie, Kaczek Średnich i Żuk. 💃🕺 To wyjątkowe przedsięwzięcie było inicjatywą klasowej Rady Rodziców: pani Marzeny Pietrzak, pani Pauliny Owczarek i pani Edyty Adamek-Drożdż, które przy współpracy rodziców z pozostałych szkół zorganizowały niezapomniany wieczór. ❤️ Bal odbył się w restauracji Turkowia, która na ten wieczór stała się miejscem pełnym elegancji, radości i dobrej zabawy. ✨🎉 Uroczystość rozpoczął dostojny polonez, wyreżyserowany przez panią Jolantę Pośkę. Ach, cóż to było za widowisko! 👏✨ Młodzież zaprezentowała się wspaniale, wzbudzając ogromne wzruszenie i zachwyt zgromadzonych gości. W balu uczestniczyli dyrektorzy szkół oraz wychowawcy, którzy z dumą obserwowali swo
Światowy Dzień Rzucania Palenia
Nowa galeria Światowy Dzień Rzucania Palenia została dodana do albumu fotograficznego
🚭🌍 Obchody Światowego Dnia Rzucania🚭 W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Rzucania Palenia – wyjątkowe święto promujące zdrowy styl życia 🥦🏃♂️ i troskę o własne zdrowie. Celem wydarzenia było uświadomienie uczniom, jak szkodliwe jest palenie papierosów 🚬❌ oraz jak ważne są zdrowe nawyki już od najmłodszych lat 👧👦 Uczniowie uczestniczyli w pogadankach 🗣️ na temat wpływu dymu tytoniowego na organizm człowieka 🫁 Dowiedzieli się, jakie zagrożenia niesie palenie papierosów ⚠️ oraz dlaczego warto dbać o zdrowe płuca i dobrą kondycję fizyczną 💪🍎 Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny 🎨🖍️ pod hasłem „Nie palę – wybieram zdrowie” 🚭💚. Uczniowie przygotowali kolorowe plakaty i prace promujące zdrowy styl życia wolny od nałogów. Najciekawsze prace zostały zaprezentowane na szkolnym korytar
Spływ kajakowy klasy 7 i 8
Nowa galeria Spływ kajakowy klasy 7 i 8 została dodana do albumu fotograficznego
Spływ kajakowy rzeką Wartą 🌊🚣 Za nami wyjątkowy dzień pełen aktywności, uśmiechu i wspólnych przygód! ☀️😊 Uczniowie klas 7 i 8 wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w spływie kajakowym zorganizowanym przez Firmę Kajakowo-Turystyczną „Wreszcie płynę” 🚣♂️ 🌿 Trasa prowadziła z Księżych Młynów do Uniejowa i liczyła 14 km.😳 Choć początki na wodzie nie były łatwe, wszyscy szybko opanowali kajaki i z każdym kilometrem radzili sobie coraz lepiej. Przed wypłynięciem ratownik przeprowadził instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa, dzięki czemu uczestnicy mogli czuć się pewnie i bezpiecznie. Dopisała nam piękna, słoneczna pogoda ☀️🌤️, choć momentami wiatr stanowił dodatkowe wyzwanie 🌬️ Nie przeszkodziło to jednak w świetnej zabawie i podziwianiu uroków natury 🌳🦆 Uczniowie wrócili zachwyceni i co najważniejsze dumni,